https://www.traditionrolex.com/16 Bezoplachový kondicionér KERATIN + PANTHENOL 260 ml - Bione Cosmetics - Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika

Bezoplachový kondicionér KERATIN + PANTHENOL 260 ml

Bez oplachový kondicionér je elegantní, moderní prostředek pro regeneraci, výživu a modelaci vlasů. Obsahuje regenerační panthenol a vlasy „opravující“ keratin. Síla účinku je dosažena přídavkem samotné aminokyseliny cystein, která má na regeneraci vlasů rozhodující podíl. Oproti běžným výrobkům je zde obsah cysteinu asi 10× vyšší! V důsledku toho má výrobek specifickou vůni. Neobsahuje ropné produkty, SLES, SLS, parabeny, barviva, použitá konzervační složka se po aplikaci na vlasy postupně odpařuje. Výhradně bez alergenní parfemace. Pro zahuštění vlasového porostu se tradičně používá přidaná kyselina azelaová. Obsahuje bez oplachový kondicionér pro snadné rozčesávání a úpravu vlasů. Upraví pH do fyziologické úrovně.

Použití: Na vlhké, ručníkem vysušené vlasy po umytí nastříkejte přiměřené množství prostředku a rukama promněte. Neoplachujte a dále upravte běžným způsobem. Pravidelným používáním docílíte krásných, lesklých a hladkých vlasů, zpevněných a bez třepení konečků.

Česká přírodní kosmetika