https://www.traditionrolex.com/16 Bylinné mazání se silou Kaštanu koňského KOSTIVAL 260 ml - Bione Cosmetics - Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika

Bylinné mazání se silou Kaštanu koňského KOSTIVAL 260 ml

Mazání na unavené tělo s, koňskou silou“ kaštanu koňského a kostivalu lékařského. Mazání s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky, pro celou rodinu. Extrakt kaštanu, kostival, mentol, kafr, eukalyptus a další složky působí relaxačně a blahodárně na pohybový aparát těla. S oblibou se používá k relaxační masáži pokožky v oblasti bolavých kloubů, na masáž unavených a těžkých nohou, při svalovém zatuhnutí, pro relaxaci natažených šlach a při různých zhmožděninách. Masáží se pokožka prokrví a prohřeje, uvolní se svalové zatuhnutí, přichází úleva. Mazání obsahuje extrakt ze zelené listové části rostliny Cannabis. Tím dodává přípravku unikátnost a spotřebiteli maximum cenných látek z této výjimečné rostliny. Dodává řadu antioxidantů, bio minerálů, vitamínů, karotenoidů a chlorofylů. Extrakt Cannabis se s oblibou používá v lidovém léčitelství pro své údajné protizánětlivé, antibakteriální, protialergické a regenerační vlastnosti na pokožku. Údajně pozitivně působí na různé dermatitidy, u atopického ekzému, lupénky, akné a oparů. Vykazuje uklidňující a zvláčňující účinky, chrání pokožku před vysoušením a praskáním.

Postižené místo asi 5–10 min. mazáním intenzivně masírujte, ev. překryjte kouskem strečové fólie a mazání ponechejte v klidu účinkovat celou noc. Přípravek dále obsahuje hydratační glycerin, panthenol, allantoin a řadu dalších blahodárných a osvědčených substancí jako např.: menthol, kafr, eukalyptový olej, rozmarýnovou silici, extrakt z Boswellie, kostivalový extrakt a oblíbený MSM. Rychle se vstřebává, zanechává příjemný nemastný pocit. POZOR! Obsahuje líh! Ukládejte z dosahu dětí na chladném a stinném místě! Chraňte před přímým ohněm.

Česká přírodní kosmetika