https://www.traditionrolex.com/16 Dentamint ústní voda MENTOL LONG FRESH EFFECT 500 ml - Bione Cosmetics - Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika

Dentamint ústní voda MENTOL LONG FRESH EFFECT 500 ml

Potlačuje přítomnost a rozvoj mikroorganismů, působí proti paradontitidě a zubnímu kazu, neutralizuje kyselé pH v ústech. Zaručuje vonící dech a velmi dlouhotrvající pocit čistoty a svěžesti v ústech. Dentamint je unikátní bylinná ústní voda s karnitinem a koenzymem Q10, jež se podílejí na optimalizaci buněčné látkové výměny a tím zlepšují stav dásní. Obsahuje oblíbený extrakt listů Cannabis. Rozmarýnová silice, xylitol, karnitin, karvakrol z tymiánu a proti mikrobiální složka se podílejí na potlačení ústní mikroflóry. Bikarbonát neutralizuje kyselé pH ústní dutiny po jídle a tím chrání zubní sklovinu před kyselou demineralizací a před vznikem zubního kazu. Hřebíčkový olej se s oblibou v lidovém léčitelství používá k tlumení bolesti zubů, skořicová silice prokrvuje sliznici, máta peprná, eukalyptus a anýz působí deodoračně a chladivě. Potlačuje citlivost zubů! Speciální přísada vytváří intenzivní cooling efekt.

Ráno, večer a kdykoli přes den, zvláště pak po jídle, ústa i krk proplachujte malým množstvím ústní vody asi 1–2 minuty a pak vyplivněte. 

Doporučujeme: Mějte vždy při ruce Dentamint s rozprašovačem v kabelkovém balení s extra silným aroma.
Pro svěží dech, zdravé zuby a dásně. Žádný jiný výrobek nemá složení jako Dentamint. 

Česká přírodní kosmetika