https://www.traditionrolex.com/16 EXCLUSIVE podkladová báze pod make-up Q10, 40 ml - Bione Cosmetics - Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika

EXCLUSIVE podkladová báze pod make-up Q10, 40 ml

Vyplní drobné vrásky a póry, rozjasní pleť, matuje, vyhladí, významně zlepšuje následnou aplikaci make-upu, dlouhodobě absorbuje kožní tuk a vytváří matný vzhled pleti. Obsahuje ultra jemný výplňový minerální pigment a světlo odrážející akrylátové mikro perličky, zakomponované do oblíbené báze pleťových krémů BIONE, s obsahem blahodárných bioaktivních složek jako jsou známý proti vráskový koenzym Q10 a karnosin, hydratační glycerin a panthenol, vyživující a bariérové složky – lipoamin, allantoin spolu s vitamínem E, bambuckým máslem (karité), aj. Doporučeno pro smíšenou až mastnou pleť k hydrataci, výživě a ochraně na celý den, se sníženým obsahem tukových složek.

Použití: Nanášejte čistými prsty na pokožku obličeje, krku, dekoltu v tenké vrstvě a poté nechejte vsáknout. Následně aplikujte make-up. Použitím této podkladové báze dosáhnete přirozenějšího vzhledu i vybarvení pleti. Poskytuje cestu ke krásné pěstěné pleti na mnoho let. Emulgel je velmi jemný, v BIO formulaci bez silikonů, parabenů, ropných produktů, s výhradně bez alergenní parfemací. Obsah výhradně bez alergenní parfemace: do 0,1 % hm. Obsah tukové fáze: do 10 % hm. Obsah výplňových pigmentů a složek: 48 % hm. min. Obsah hydratačního glycerinu: 3,5 % hm. min. Použitá konzervační látka se po nanesení přípravku na pokožku postupně odpařuje.

Česká přírodní kosmetika