https://www.traditionrolex.com/16 Hydratační pleťový krém ALOE VERA 51 ml - Bione Cosmetics - Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika

Hydratační pleťový krém ALOE VERA 51 ml

Unikátní přísada UREA a INOSITOL zesiluje tkáňovou absorpci vody, panthenol a glycerin tento hydratační efekt významně zesilují. Pokožka je tak po celý den účinně chráněna před ztrátou tonusu v důsledku dehydratace. Krém je doplněn o účinný komplex látek Aloe Vera. Aloe Vera – ultralehký hydratační krém s minimem emulgátorů, s vysokým obsahem antioxidantů – resveratrolu a vitamínu E. Chrání před stárnutím pokožky a před vznikem vrásek vlivem volných kyslíkových radikálů. Přítomný panthenol, allantoin a gel Aloe Vera pokožku regenerují a vyživují.

Krém nanášejte pravidelně v tenké vrstvě na pleť, krk, dekolt apod. Je vhodný jako hydratační a ochranný podklad pod make-up, stíny nebo pudr. Vyrobeno v BIO formulaci, neobsahuje silikony, ropné produkty, etoxyláty ani parabeny. Použitá konzervační látka se z pokožky postupně odpařuje. Krém je lehce roztíratelný, snadno vstřebatelný s lehkou „zelenou“ bez alergenní parfemací. Obsah neionogenních emulgátorů: 0,0 %, Obsah tukové fáze: do 14 % hm. 

Česká přírodní kosmetika