https://www.traditionrolex.com/16 Letní deodorant sprej STOP proti komárům, klíšťatům a ovádům 100 ml - Bione Cosmetics - Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika

Letní deodorant sprej STOP proti komárům, klíšťatům a ovádům 100 ml

'Letní' deodorant – sprej STOP z převážně rostlinných silic svou velmi specifickou vůní překrývá až na 3 hodiny většinu tělesných pachů. zároveň Vás neucítí ani různý obtížný hmyz (komáři, klíšťata, ovádi apod.…). Deodorant je vhodný pro použití zvláště v letních měsících, při pobytu v přírodě, u vody, při zvýšené námaze, sportu apod. Kapesní balení ocení turisté, rybáři, sportovci i táborníci. Silnější vůně po citrusech. Použití: Nastříkejte na oděv ev. i na nekryté části těla. 

Upozornění: Není vhodný pro děti do 3 let. Oči, ústa a jiné sliznice chraňte před potřísněním. Pokud by se vyskytla negativní reakce pokožky na některou složku přípravku, přípravek smyjte vodou a přestaňte na pokožku aplikovat. I když jste použili deodorant STOP, po delším pobytu v přírodě své tělo pečlivě prohlédněte! Nepoužívejte na poraněnou, spálenou, podrážděnou nebo jinak poškozenou pokožku. Obsahuje hořlavou kapalinu I. třídy nebezpečnosti, chraňte před ohněm, ukládejte při teplotách d 35 °C, chraňte před dětmi i domácími mazlíčky. První pomoc: Při požití vyvolejte drážděním hrdla zvracení. Při vstříknutí do oka vyplachujte proudem čisté vody, vždy vyhledejte lékaře.  Neobsahuje DEET ani freony, není biocidem ve smyslu zákona!

Česká přírodní kosmetika