https://www.traditionrolex.com/16 Masážní balzám KARPÁLNÍ TUNELY s Kaštanem Koňským + Paeonol 130 ml - Bione Cosmetics - Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika

Masážní balzám KARPÁLNÍ TUNELY s Kaštanem Koňským + Paeonol 130 ml

Balzám na unavené tělo – emulgel s„koňskou silou“ kaštanu a moderního Paeonolu z kořene pivoňky. Extrakt kaštanu, Paeonol, mentol, kafr, eukalyptus, boswellie a další složky působí relaxačně a blahodárně na pohybový aparát těla. Používá se k relaxační a uvolňovací masáži pokožky v oblastech malých kloubů prstů, na masáž v oblasti karpálního tunelu, tenisový loket, ale i na masáž v oblastech kolen a ostatních kloubů. Při svalovém zatuhnutí, pro relaxační masáže natažených šlach a při různých zhmožděninách. Masáží se pokožka i ostatní tkáně prokrví a prohřejí, uvolní se svalový tonus. Balzám obsahuje konopný olej a extrakt z listové části rostliny. Je obohacen o účinnou složku MSM.

Na pokožku v postižené oblasti naneste balzám a provádějte 3-5 min. masáž. Balzámem ošetřené místo ev. překryjte kouskem kuchyňské fólie, na malé klouby na ruce aplikujte balzám a na ruku natáhněte vinylovou rukavici a ponechejte účinkovat celou noc.

Česká přírodní kosmetika