https://www.traditionrolex.com/16 Micelární čistící pleťová voda KOZÍ SYROVÁTKA 255 ml - Bione Cosmetics - Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika

Micelární čistící pleťová voda KOZÍ SYROVÁTKA 255 ml

Micelární pleťová voda obsahuje tradiční osvědčené aktivní složky v moderním spojení s dalšími účinnými látkami. Hlavními složkami jsou kozí syrovátka, hydratační glycerin, urea a panthenol, regenerační allantoin, zpevňující kyselina listová spolu s extraktem z listů Cannabis. Kozí syrovátka obsahuje imunoglobuliny, laktoferin, laktoperoxidázu, aminokyseliny, kompletní řadu vitamínů B, vitamín H, bio minerály jako vápník, draslík, železo, jód, měď, kobalt, zinek, dále laktózu, organické a mastné kyseliny, kasein a řadu jiných složek, které podporují vláčnost a hladkost Vaší pokožky. Zajišťuje hydrataci pleti, taurin omezením glykace bílkovin snižuje tvorbu vrásek a zlepšuje elasticitu pokožky, oleoamin dodává bioaktivní aminokyselinu glycin, potlačuje rozvoj mnoha kožních mikrobů, urychluje obnovu kyselého a mastného ochranného filmu na pokožce aj. Určeno k hloubkovému vyčištění po použití pleťového mléka, nebo zcela samostatně.

Použití: Na odličovací tampon naneste micelární vodu a opakovaným otíráním pleť vyčistěte. Vyrobeno v BIO formulaci, neobsahuje silikony, parabeny, SLES ani ropné produkty. Obsah výhradně bezalergenního parfému: 25 setin procenta. Chraňte oči před vniknutím přípravku!

Česká přírodní kosmetika