https://www.traditionrolex.com/16 Profesionální peeling OKURKA 200 g - Bione Cosmetics - Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika

Profesionální peeling OKURKA 200 g

Pleťový a tělový peeling emulgel s okurkovým extraktem slouží k intenzivnímu a hloubkovému vyčistění pokožky obličeje a celého těla. Použitím získáte pokožku zcela hladkou a zbavenou všech nečistot, zbytků stínů, pudrů a líčidel. Odstraňuje i odumřelé buňky kůže a do hloubky vyčistí ucpané póry. Po použití je pokožka prokrvená. Okurkový extrakt pokožku zklidní, hydratuje a zvláční.

Použití: Nejlépe při sprchování naberte na prsty peeling a vlhkou pokožku obličeje i těla stejnoměrně s lehkým přítlakem masírujte a čistěte. Následně velmi důkladně opláchněte teplou a pak chladnou vodou. Důkladně vypláchněte z vlasů, vousů, nosních dírek, uší, z obočí, řas, očních koutků apod., i za použití sprchového šamponu. Nepoužívejte na sluncem spálenou nebo jinak poškozenou pokožku. Používejte pravidelně, nejvíce však 1× týdně. POZOR! Úzkostlivě chraňte oči před vniknutím peelingu! Prostředek vykazuje mimořádně mohutnou účinnost. Profesionální peeling k intenzivní a hloubkové očistě obličeje a celého těla.

Česká přírodní kosmetika