https://www.traditionrolex.com/16 Regenerační čistící odličovací pleťové tonikum RAKYTNÍK 255 ml - Bione Cosmetics - Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika

Regenerační čistící odličovací pleťové tonikum RAKYTNÍK 255 ml

Je určeno pro normální a suchou pleť ke konečnému hloubkovému vyčištění po použití pleťového mléka. Tonikum je jemné, rakytníkový extrakt obsahuje vitamíny, minerály, flavonoidy a sacharidy. Přípravek je doplněn o zklidňující allantoin, hydratační panthenol a o antioxidant inositol – „vitamín mládí a svěžesti“.

Použití: Na odličovací tampon naneste tonikum a krouživými pohyby pleť vyčistěte. Po vyčištění lze dlaněmi nanést tonikum na pleť a nechat působit celou noc. Pokud není pokožka přemaštěna, lze tonikum použít samostatně. Unikátní složka – oleoamin – působí lehce proti mikrobiálně, navrátí chybějící tuk do pokožky, působí jako přirozený zvlhčovač a „okyselovač“, uvolněný glycin podporuje tvorbu kolagenu. Použita výhradně bez alergenní parfemace, použitá konzervační látka se po nanesení přípravku na pokožku postupně odpařuje. Chraňte oči před vniknutím přípravku!

 

Česká přírodní kosmetika