https://www.traditionrolex.com/16 Regenerační kondicionér VITAMÍN C 260 ml - Bione Cosmetics - Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika

Regenerační kondicionér VITAMÍN C 260 ml

Vlasový oplachový kondicionér je velmi jemný a vydatný přípravek pro normální a suché vlasy. Výborně přilne k vlasům a má vysokou kondicionační sílu. Po použití zůstanou vlasy hebké, lesklé, zvětší se objem účesu, přítomná kyselina mléčná upraví pH pokožky do optimální fyziologické úrovně, zahladí vlasové šupinky. Se stabilním ochranným vitamínem C. Chrání před volnými radikály. Užitnými vlastnostmi je BIO kondicionér šetrný jak k vlasům, tak k přírodě. Je jemný a příjemný při použití. Garantujeme, že si jej velmi oblíbíte. Kondicionér obsahuje další oblíbené složky jako panthenol, kličkový olej s vitamíny a pro regeneraci vlasů keratinový hydrolyzát. Použití: Na mokré vlasy po umytí šamponem naneste přiměřené menší množství kondicionéru a mnutím ve vlasech vytvořte klouzavou krémovou pěnu. Následně krátce propláchněte vlasy vlažnou vodou, vysušte ručníkem a dále upravte běžným způsobem.

Ochrana, výživa, regenerace – přírodní silou. Žádný jiný přípravek nemá složení jako kondicionér s vitamínem C Neobsahuje ropné produkty, SLS, SLES, syntetická barviva, parabeny apod. Jemná, bezalergenní parfemace. Nejlepší kondicionér Vašeho života!

Česká přírodní kosmetika