https://www.traditionrolex.com/16 Regenerační vlasový šampon RAKYTNÍK 260 ml - Bione Cosmetics - Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika

Regenerační vlasový šampon RAKYTNÍK 260 ml

Keratinový hydrolyzát z ovčí vlny obsahuje aminokyseliny shodné s aminokyselinami lidských vlasů. Používáním šamponu dochází k doplnění vlasové struktury narušené slunečním zářením, barvením, trvalou ondulací, fénováním, odbarvováním a stárnutím. Vlasy se zpevní, vrátí se jejich pružnost a lesk, netřepí se. Šampon je doplněn o regenerační panthenol a o kondicionační rostlinný lecithin. Šampon obsahuje extrakt z plodů Rakytníku, se spoustou vitamínů a minerálů. Po aplikaci prostředku dochází ke zvětšení objemu účesu a ke zvýšení lesku vlasů. Po umytí vlasů doporučujeme pro maximalizaci regenerace použít další prostředek z řady BIONE: regenerační kondicionér nebo vlasovou masku.

Používejte pravidelně a dlouhodobě. Šampon je vyroben jako velmi jemný koncentrát bez SLS a SLES, neobsahuje silikony. Vykazuje vysokou pěnivost, jemnou odmašťující sílu, garantujeme, že si jej oblíbíte. Obsah lahvičky vystačí až na 150 použití! Neobsahuje silikony, SLS, SLES, syntetická barviva, parabeny apod. Jemná, bez alergenní parfemace. Šetrný k Vám i k přírodě. Chraňte oči před vniknutím šamponu! Šampon Bione = koncentrát. Vydrží mnohem déle.

Česká přírodní kosmetika