https://www.traditionrolex.com/16 Regenerační vlasový šampon ZELENÉ JABLKO 260 ml - Bione Cosmetics - Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika

Regenerační vlasový šampon ZELENÉ JABLKO 260 ml

Tradiční vlasový šampon se silnou, opojnou vůní zeleného jablka. Šampon obsahuje regenerační panthenol a kondicionační rostlinný lecithin. Lesk a hladkost vlasů jsou podpořeny přídavkem vzácného arganového oleje. Keratinový hydrolyzát z ovčí vlny obsahuje aminokyseliny shodné s aminokyselinami lidských vlasů. Používáním šamponu dochází k doplnění vlasové struktury narušené slunečním zářením, barvením, trvalou ondulací, fénováním, odbarvováním a stárnutím. Vlasy se zpevní, vrátí se jejich pružnost a lesk, netřepí se. Používáním prostředku dochází ke zvětšení objemu účesu a ke zvýšení lesku vlasů. Šampon je vyroben jako velmi jemný koncentrát. Vysoká pěnivost, jemná odmašťující síla, nádherná vůně. Oblíbíte si ho. Obsah lahvičky vystačí až na 150 použití!

Neobsahuje silikony, SLS, SLES, syntetická barviva, parabeny apod. Jemná, bezalergenní parfemace. Bez phenoxyethanolu! Šampon Bione = koncentrát. Vydrží mnohem déle.

Česká přírodní kosmetika