https://www.traditionrolex.com/16 Regenerační výživný pleťový krém MACADAMIA + COCO MILK 51 ml - Bione Cosmetics - Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika

Regenerační výživný pleťový krém MACADAMIA + COCO MILK 51 ml

Nechejte se hýčkat olejem z makadamiových oříšků spolu s kokosovým mlékem, s řadou nutričních složek, jako jsou mastné kyseliny, vitamíny, bio minerály aj. Výživný pleťový krém s bambuckým máslem (karité) a s koenzymem Q10, s účinkem 24 hodin. S obsahem antioxidantů – inositolu a vitamínu E. Chrání před stárnutím pokožky a před vznikem vrásek vlivem volných kyslíkových radikálů. Přítomný panthenol a glycerin zadržují vodu v pokožce, allantoin pokožku zklidňuje. Koenzym Q10 je oblíbenou aktivní proti vráskovou ingrediencí, optimalizuje buněčné „dýchání“.

Pravidelně ráno nebo večer nanášejte krém v tenké vrstvě na pleť, krk, dekolt apod. Je vhodný jako výživný a ochranný podklad pod make-up, stíny, pudr apod. Krém je výjimečně jemný, lehce roztíratelný. Šetrný k Vám i k přírodě. Krém je vyroben v BIO formulaci, neobsahuje silikony, ropné produkty, etoxyláty ani parabeny. Krása, zdraví a regenerace silou přírody. Potěší Vaše smysly, pohladí po těle.

Česká přírodní kosmetika