https://www.traditionrolex.com/16 Ultramastný hloubkově vyživující pleťový krém MED + Q10 51 ml - Bione Cosmetics - Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika

Ultramastný hloubkově vyživující pleťový krém MED + Q10 51 ml

Medový pleťový krém s koenzymem Q10, se zvýšeným obsahem tukových a hydratačních složek pro suchou a unavenou pleť. Krém bez neionogenních emulgátorů, s vysokým obsahem antioxidantů – resveratrolu a vitamínu E. Chrání před stárnutím pokožky a před vznikem vrásek vlivem volných kyslíkových radikálů. Přítomný panthenol a glycerin hydratují, allantoin zklidňuje, koenzym Q10 je oblíben pro svou pověstnou proti vráskovou aktivitu, med a pravý včelí propolis jsou v lidovém léčitelství oblíbeny pro svou údajnou hojivou, protizánětlivou a proti mikrobiální účinnost. Zvláčňuje, hydratuje, chrání a vyživuje. 

Nanášejte pravidelně každé ráno krém v tenké vrstvě na pleť, krk, dekolt apod. Je vhodný jako výživný a ochranný podklad pod make-up, stíny, pudr apod. Krém je vyroben na moderní bázi lipofilní akrylátové matrice. Tím je dosaženo úplného vyloučení neionogenních emulgátorů. Krém je výjimečně jemný, lehce roztíratelný, snadno vstřebatelný, s lehkou „medovou“ bez alergenní parfemací. Použitá konzervační látka se po aplikaci krému na pokožku postupně odpařuje. Obsah neionogenních emulgátorů: 0,0 %, Obsah tukové fáze: 28–32 % hm. pH: fyziologické.

Česká přírodní kosmetika