https://www.traditionrolex.com/16 Vytvrzující lak na nehty 7 ml - Bione Cosmetics - Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika

Vytvrzující lak na nehty 7 ml

Moderní kombinace zpevňujicí pryskyřice s aldehydy k ochraně, lesku a k vytvrzení nehtové struktury! Efektivní přípravek na zpevnění se nanáší na čisté nehty pomocí štětečku a nános se nechá cca 2-3 minuty zcela zaschnout - vytvrdit. Vzniklý lesklý a pružný ochranný film obsahuje aldehydy, které se z filmu vstřebávají do keratinové struktury nehtu a reagují s ní, vzniká tvrdá a průžná struktura nehtu. Nehet se zpevní, omezuje se jeho třepení, lámání a odlupování. Film se z nehtu postupně sám setře, může se ale i snadno odstranit opatrným seškrábáním za pomoci jiného nehtu. Používejte dle potřeby, pravidelně, nehet odrůstá.

Použití: Aplikujte štětečkem na nehty, nejlépe na noc, neoplachujte. Obsah lahvičky vystačí až na 150 aplikací na obě ruce.

Try to be ,,La femme fatale”! Ochrana, výživa, regenerace – přírodní silou. Kdo o Vás pečuje? BIONE Cosmetics Bez alergenů.

Česká přírodní kosmetika