https://www.traditionrolex.com/16 Vyživující čistící odličovací pleťové tonikum MINERÁLY MRTVÉHO MOŘE 255 ml - Bione Cosmetics - Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika

Vyživující čistící odličovací pleťové tonikum MINERÁLY MRTVÉHO MOŘE 255 ml

Tonikum s minerály z Mrtvého moře a s extraktem mořské řasy je velmi lehké a snadno roztíratelné. Minerály jsou v toniku doplněny o významné bio minerály mědi a manganu. Tvoří spolu cenný zdroj bioaktivních prvků potřebných pro vyváženou biochemii buněk pokožky, pro činnost významných enzymů. Tonikum je doplněno o přírodní extrakt mořské řasy. Tonikum obsahuje hydratační složky – panthenol, glycerin a regenerační proti vráskový oleoamin. Po použití bude pokožka vláčná, napnutá, s hedvábným leskem. Tonikum také podporuje a optimalizuje buněčné regenerační procesy, harmonizuje buněčnou látkovou výměnu, chrání a vyživuje. Ochrana, výživa, regenerace – přírodní silou.

Použití: Na odličovací tampon naneste tonikum a opakovaným otíráním pleť vyčistěte. Pokud není pokožka přemaštěna, lze tonikum použít samostatně, jinak je vhodné použít tonikum ke konečnému vyčištění pleti po použití odličovacího mléka s minerály. Chraňte oči před vniknutím přípravku!

Česká přírodní kosmetika